PVC ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ

PVC zemin kaplama günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Bunun sebebi pek çok avantajı olmasından dolayıdır. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyel özellik gösterir. Yani yüzeylerinde canlı mikroorganizmalar barınamaz ya da çoğalamaz. Bu durum hijyenik olmalarını sağlar. Bu sebeple hijyen ve temizliğin ön planda olduğu kreş okul hastane yemekhane gibi yerlerde tercih edilmektedir. Bir diğer önemli özelliği ise anti statik olmalarıdır. İnsan vücudunda dahi durgun elektrik bulunmaktadır. Bazı elektrikle çalışan hassas cihazlar statik elektrikten etkilenmektedir. Bu sebeple fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların yoğun olduğu yerlerde PVC zemin kaplama uygulanmaktadır.

Uzun yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte gerek ofis gerekse ev odalarınız için ucuz pvc zemin kaplama hizmetleri sunmanın yanı sıra işleyişlerimizin tamamında profesyonel ekiplerimiz bulunmaktadır. AB standartlarına sahip olan malzeme kalitesiyle birlikte PVC zemin kaplama işlemlerinde yapılacak aşamaların belirli bir etkisi söz konusudur. Bundan dolayı firmamızca tüm unsurlar değerlendirmeye alınırken aynı zamanda geniş yelpazeli renk ve desen olanaklarını da sağlamaktayız. Arzu ettiğiniz şekilde kaplamalar yaparak hem estetik görünüm hem de ergonomik açıdan kullanım kolaylığına erişmenizi amaç edinmekteyiz.

Çok daha kaliteli ve sağlam olması için üç veya daha katlı kaplama kullanımları yapan ekiplerimiz tarafından zemin kullanımı da önemli yer tutmaktadır. Bundan dolayı işlemlerden önce zeminin düz ve son derece pürüzsüz olması amaçlanmaktadır. Aksi durumda yapılacak zemin kaplama kullanımı yeterli imkanlar vermeyeceği gibi çok kısa bir süre içinde yırtılma ya da sökülme ihtimali de olabilmektedir. Ekiplerimiz tarafından sunulan ucuz pvc zemin kaplama işlemlerimizde tümsek oluşumlarının tamamı düzeltilmektedir. Olası çukurlu alanlar ise çeşitli malzemeler yardımıyla doldurulmaktadır. Böylelikle zeminin kusursuz olması sağlanırken ölçülere uygun bir şekilde kesim işlemleri yapılmaktadır. Orijinal yapıştırıcı ile zemin kurulu sağlandıktan sonra süpürgelik ve köşe kısımlarının düzenlenmesi de özel tekniklerle sağlamaktayız.

Firmamızla iletişime geçerek pvc zemin kaplama işlemleri ekseninde bilgi alabilir, sorular sorabilirsiniz. Çok uygun fiyatlı olmasının yanı sıra kolay ödeme koşulları da firmamızın tercih edilmesini beraberinde getirirken kalitenin ucuza sunulması da kurumsal firmamızın gereklilikleri arasındadır. Çok kısa bir süre içinde ev veya ofis mekanları için ucuz pvc zemin kaplama hizmetlerimizden faydalanabilir, çok daha rahat temizlenebilen yüzeylerde yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda darbelere karşı çok dayanıklı olması, insan sağlığına dair riskli bir durumun bulunmaması da zemin kaplamalarda PVC tercih edilmesinde rol oynamaktadır. Yapıştırıcı hususlarının sorunsuz olması, zemine tam olarak yerleşmesiyle yürüme anında ses çıkarma sorunlarının olması söz konusu değildir. Ayrıca suya karşı dayanıklı seçeneklerinin bulunması da sadece odalar değil, banyo gibi alanlarda da kullanılabilmesini olanaklı kılmaktadır. Firmamız bu konuda tüm imkanlara sahip olurken garantili bir şekilde sunulan hizmetler sonrasında kullanım durumlarını da belirlemektedir. Aynı zamanda farklı görünümlere sahip olabilmesi içinde kapalı ya da açık renkler, özgün tasarımlı modellerde seçilebilme imkanını bulundurmaktadır.

Pvc yer döşeme uyggulamaların da çok faktöre yer verilmeli, bunlardan biri uygulama yapan kişi yada kurumun kesimlikle bu alanda uzman olması ve uygulamaya başlanacak konumu iyi bilmeli fakat günümüzde kimse işinden memnun olmadığı için herkes kendini farklı sektörlere atmakta bunlardan biriside hiç bir birikime ve tecrübeye sahip olmadan pvc yer döşemesi uygulamaya başlaması.
Pvc yer döşemesi görünüm de aslın da basit gibi görünsede aslın da işin içine girince nekadar zor yada ne kadar teferruatlı olduğu bilinçsiz kişilerin işin içine girdimi başdan salma yada göz estetiğini bozan bir kaplamanın ortaya çıkmasına sebeb olduklarını acı tecrübeyle görmüş oluyor buda hem iş verenin hemde işi yapmaya çalışan sözde ustaların zaman para ve hayal kırıklığıyla karşılaşmasıdır.

Peki yer kaplama işlemi nasıl olur şimdi sizlere şunu belirtiyim pvc gurublarındaki tüm ürünler bunlar karo, rulo, halı gibi yer döşeme malzemeleri zemine komple yapıştırılarak uygulanan ve kesimlerinin düz ve bıçak kaçırmadan yapılmalı ve ekyerleri uygulanan malzemeye göre yani konut tipi yada ticari kaplamaların ekyerleri düz kesim yada sıcak kaynak la finişlenmeli sizlere kısaca pvc yer döşemesi uygulama ayrıntılarını aktardım.

PVC yer kaplama da oldukça ekonomiktir.
Kaplama olarak kullanılan pek çok öğeden biri de zemin döşeme olmaktadır. Firmamız bu öğeler için güçlü sistemler sunmaktadır: Nem geçirmez membranlar, döşeme altlıkları ve yapıştırıcılar gibi çok geniş yelpazedeki ürün çeşitliliği bulunulan firmamızda, mülklerin sağlam bir tabana sahip olması sağlanmaktadır. Bu durum ev, işyeri veya ofis gibi kullanılan her mekânda önemli olmaktadır. Doğru zemin kaplama kullanılan mekândaki herkes için değerli olmaktadır. Sağlık açısından da kattığı değer bilinmektedir. Bu tarz işlemlerde, malzemelerinin seçimi içinde çeşitli kademeler göz önünde bulundurulmakta: fiyat, kullanım, ses yalıtımı, sağlığa uygunluk gereklilikleri gibi kıstaslara bakılmaktadır. Dekoratif anlamda da pek çok çeşidi kullanılmaktadır. Son zamanlarda farklı tarz arayışlarda olabilen kişiler de farklı kaplama çeşitlerini tercih etmektedir.

Odaların kullanım amacına ve yapısına göre tercih edilmesi gereken zemin döşeme, zaman içerisinde aşınma ve yıpranmaya maruz kalmaktadır. Bu neden ile dayanıklı kaplamalara yer verilmekte, az bakım isteyen ve kalıcı çözümlerin gerekliliği ile ön plana çıkmaktadır. Dayanıklı ve kalıcı kullanılan sistemler, birçok faydayı da beraberinde getirmektedir. Yenilenen zeminlerin dayanıklılığı bu şekilde artmakta ve uzun süreli bakım masrafları da azaltılmış olmaktadır.

Pvc zemin kaplama elastik bir kaplama olup zeminlere uygulanan antibakteriyel ve antistatik olan zeminde görüntüsü çok şık duran ve temizlik ve hijyen bakımından son derece güvenilir bir malzemenin yanı sıra üzerinde ki pur ile güçlendirilmiş tabakası sayesin de darbelere karşı üstün direnç sağlayan uygulama sonrası hemen kullanıma hazır olan bu uygulamayı en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.