SPOR SALONU PVC YER DÖŞEMESİ

Spor salonu pvc yer döşemesi, fitness spor salonu, kapalı spor salonları basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, hentbol sahası ve futsal sahası gibi alanların zeminlerinde kullanılabilen farklı kalınlıklarda olan, çok veya tek katmanlı olarak uygulanabilen özel bir yer döşemesi türüdür. Düz renkli ve ahşap desenli modelleri mevcuttur.

Spor salonu pvc yer döşemesi malzemesi, spor alanlarında kullanılabilmesi için ekstra esnek ve kaymaz olacak şekilde tasarlanmıştır. PVC Spor zemin kaplama malzemesi özel yapıştırıcı ile yerinde uygulaması yapılır.

PVC Spor Salonu Zemini Genel Bilgi

PVC Spor zemin döşemesi genel özelliklerine değinmek gerekirse özellikle spor alanları için esnek ve kaymaz olarak üretilmektedirler. Bir sahada birden çok renk kullanılabilir. Renk kataloğu oldukça geniştir. Su ve yağ emme özellikleri oldukça düşüktür. Bu nedenle kolay ve hızlı temizlenir kir tutmaz. Pvc Spor yer kaplamaları için aşınma dayanımı yüksektir.

Kalite, esneklik, standartlara uygunluk ve dayanıklılık özelliklerini bir arada bulunduran sertifikalı PVC kapalı spor salonu zemin kaplamaları modellerimiz Tarkett, Gerflor ve Forbo gibi dünya markası olmuş üreticilerden temin edilerek tarafımızca uygulanmaktadır. Düz renkler ve ahşap görünümlü modellerimizin renk kataloğu aşağıdadır;

Pvc Spor Zemin Kaplama Fiyatları

Yumuşak darbe emici akustik bir zemin kaplama malzemesi olan spor salonu pvc döşemesi malzemesi m2 birim fiyatı olarak hesaplanır. İşçilik ve malzeme dahil fiyatlarımız işin kaç m2 ve hangi ilde olduğuna göre değişir. Spor salonu pvc zemin kaplama fiyatları hakkında ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.

SPOR SALONU PVC ZEMİN KAPLAMA KATALOĞU

Aşağıda çalıştığımız markaların renk kataloglarını inceleyebilirsiniz.
Pvc Zemin Kaplama
TARKETT SPOR DÖŞEMELERİ KATALOĞU
Pvc Zemin Kaplama
GERFLOR SPOR DÖŞEMELERİ KATALOĞU
Mineflo Yer DöşemesiMineflo Yer Döşemesi

MİNEFLO YER DÖŞEMESİ

Mineflo yer döşemeleri, kullanıcılarına zengin bir renk, desen ve kalite çeşitliliği sunmaktadır. Mineflo yer döşemesi fiyatları, ürünün niteliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte her durumda en hesaplı seçenek olma özelliğini korumaktadır.

FOTO GALERİ
Kauçuk Zemin KaplamaKauçuk Zemin Kaplama

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Kauçuk zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak karo kauçuk kaplama malzemesinin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kauçuk zemin döşeme fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0212 620 29 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

FOTO GALERİ
Pvc Zemin Kaplama

PVC ZEMİN KAPLAMA

Pvc Zemin kaplaması en çok tercih edilen kaplama türleri arasında yer almaktadır. Antibakteriyel özellikte olan bu malzemeler özellikle okul, ofis, spor salonları, hastane gibi steril ve hijyenik olması gereken mekanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.

FOTO GALERİ
Epoksi Zemin KaplamaEpoksi Zemin Kaplama

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi yer döşemesi, pek çok renk seçeneği ile mat, parlak veya portakal efektli yüzey görünümü ile elbette ki dekoratif görsellik olarak kendini göstermektedir. Ancak ekonomi ve insan sağlığı bakımından yararları da göz ardı edilemez.

FOTO GALERİ