Pvc Zemin Kaplama

Pvc Zemin kaplama en çok tercih edilen yer döşeme malzemeleri arasında yer almaktadır. Pvc yer döşemesi antibakteriyel özellikte olduğu için özellikle okul, ofis, spor salonları, hastane gibi steril ve hijyenik olması gereken mekanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Pvc zemin kaplama fiyatları uygun olduğu kadar, desen ve renk seçenekleriyle de farklı çözümler sunmaktadır. Plastik yer döşeme cinsi olan bu malzemeler, ek yerlerine sıcak kaynak kordonu çekildiği için olası su baskınlarına veya suya fazla maruz kalmalara karşı su geçirmediği için zeminin kabarması da bu sayede engellenmiş oluyor.

PVC bir diğer adıyla (Vinil) zemin kaplama metrekare fiyatları, ucuz ve uygulamanın kısa sürmesi açısından oldukça avantajlıdır. Yere tamamen yapıştırıcı (tutkal) sürüldüğü için ve yere tam yapışma sağladığından kabarma gibi sorunlar kesinlikle yaşatmamaktadır.

Kullanım amaçlarına göre uygun olarak seçeceğiniz vinil yer kaplama modelleri ile uzun yıllar ekstra bir maliyet ödemeden sorunsuz kullanabileceksiniz. Halk arasında isim olarak kullanılan tabirler, mineflo, serfloor, muşamba, marley ve plastik döşeme gibi tabirlerle ifade edilir. Ama asıl adı  (Pvc) vinil yer kaplamasıdır.

>>> Pvc zemin kaplama malzemelerinin farklı özellikleri vardır  heterojen, homojen, antistatik, akustik ve spor pvc kaplama çeşitleri mevcuttur. Aşağıda detaylı şekilde anlatılmıştır

Heterojen Pvc Yer Döşemesi

Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Heterojen pvc yer döşemesi 2mm kalınlığında 0,70 mikron üst aşınma tabakasına sahip çift katmandan oluşan yoğun trafik pvc kaplamanın en ucuz modelidir. Heterojen pvc zemin kaplamasının renkleri diğer pvc çeşitlerine göre daha fazladır. Her markanın kendine göre renkleri ve desenleri vardır. Heterojen pvc kaplama düz renklere sahip olduğu için genelde anaokulu, kreş, fitness spor salonları ve ofislerde daha çok tercih edilmektedir. Heterojen pvc yer döşeme sağlam yapıya sahip olduğu için uzun yıllar yıpranmalara karşı direnç göstermektedir.

Fiyat İste !Ürünü İncele
Pvc Zemin Kaplama

Homojen Pvc Zemin Kaplama

Homojen pvc zemin kaplamaları son yıllarda pvc modelleri arasında en çok kullanılan ürün oldu. %100 Antibakteriyel yer döşemesi olduğu için hijyen ve temizliğin ön planda olması gereken tüm iç mekanlarda kullanılmaktadır. Homojen pvc zemin kaplaması 2mm kalınlığında 2 metre genişliğinde tamamı saf pvc esaslı malzemedir. Yani üst tabakadan alt tabakaya kadar aynı özelliktedir. Homojen pvc yer döşeme tek katmandan oluştuğu için yıllar sonra aşınmalar olsa bile ilk yıllarda döşediğiniz gibi yeniliğini ve aynı yüzeyi korur.

Fiyat İste !Ürünü İncele
Pvc Zemin Kaplama

Antistatik Pvc Zemin Kaplama

Antistatik pvc zemin kaplamalarında iletkenlik özellik bulunur. Yani ortamdaki elektrik akımını toprağa ileten özelliğe sahiptir. Antistatik zemin kaplamalarda diğer pvc çeşitleri gibi normal yapıştırıcılar kullanılmaz. Antistatik pvc malzemesinden en iyi verimi alabilmek için iletken özellikte tutkal kullanılmalıdır. En önemli kısmı ise pvc döşenmeden önce bakır şeritler kullanılmasıdır. Bakır kullanmamızdaki amaç ESD zemin kaplama malzemesinden ve yapıştırıcıdan gelen akımı bakır şerit yardımıyla toprağa iletmektir. Bakır şeritlerin uygun şekilde topraklama hattına bağlandığında kondaktif özellikli malzemden en iyi verimi almış olursunuz.

Fiyat İste !Ürünü İncele
Spor Salonu Pvc Zemin Kaplama

Spor Salonu Pvc Yer Döşemesi

PVC Spor zemin kaplama modeli  fitness spor salonları, kapalı spor salonları,  basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, hentbol sahası ve futsal sahası gibi alanların zeminlerinde kullanılan farklı kalınlıklarda olan, çok katmanlı olarak uygulanabilen özel bir yer döşemesi türüdür. Düz renkli ve ahşap desenli modelleri mevcuttur. Kapalı spor sahaları için genelde iki renk uygulama yapılır ve üzerine oyun çizgileri çizilir. Fitness salonları için istediğiniz gibi desen çalışması yapılabilir. Spor zemin kaplama malzemesi olarak en yaygın ve diğer alternatiflere göre dayanıklı zemin döşemesidir. Çizilmelere ve yırtılmalara karşı dayanıklı, ses yalıtımı, hijyenik ve şok emme özellikleri bulunmaktadır.

Fiyat İste !Ürünü İncele
Pvc Zemin Kaplama

Akustik Pvc Yer Döşemesi

Akustik PVC zemin kaplama adından da anlaşılacağı gibi yumuşak zemin kaplamadır. Anaokulu ve kreşlerde kullanıma uygun çocukların oyun alanların veya koridorlarda oynarken düşmelerindeki olası kazalar önlenir. Gürültülü ofis ortamlarında topuk seslerini kesmek için ve çağrı merkezlerinde ortamdaki yankıyı kesmek için ses yalıtımı niteliğinde kullanılan en uygun yer döşemesidir. Spor salonlarının en çok tercih ettiği yer döşeme malzemesidir. Akustik pvc yer döşemesi fiyatları yüksek kalitesine göre ve sunduğu renk seçeneklerine göre çok düşük ve uygun fiyata satılması en büyük avantajıdır.

Fiyat İste !Ürünü İncele

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Pvc yer döşeme fiyatları nasıl belirlenir size detaylı bir şekilde açıklayalım. Web sitemizde veya mail yoluyla size gönderdiğimiz kataloglardan malzeme seçimi yaparak bize metrajın ne kadar olduğunu ve uygulamanın nerede hangi ilde olduğu bilgisini verdikten sonra size net fiyatlar çıkarıyoruz. Eğer ki ölçü alma konusunda sorun yaşıyorsanız ve malzemenin numunelerini görmek istiyorum derseniz, ölçü almak için ve numunelerle birlikte ustalarımızı ayağınıza kadar gönderiyoruz. Ücretsiz keşif ve numune talebi için bizimle iletişime geçin.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.

Çalıştığımız Markalar