Heterojen Pvc Yer Döşemesi Nedir ?

Heterojen pvc yer döşemesi vinil kaplama modelleri arasında en ucuz modeldir. Heterojen pvc yer döşeme fiyatları diğer pvc çeşitlerine göre daha uygun olduğu için en çok tercih edilen yer kaplama malzemesidir. Piyasada mineflo yer döşeme diye tabir edilen adi muşamba ve marley gibi değil. Kalite açısından aslında fiyatı ucuz olmasına rağmen diğer pvc modellerine göre daha sağlamdır. Heterojen pvc yer kaplaması ile aklınızdaki her türlü deseni istediğiniz renkte uygulayabilirsiniz.

Heterojen pvc zemin döşeme malzemesi günümüzde neredeyse tüm alanlarda kullanılmaktadır. Yoğun kullanıma dayanıklı olduğu için genelde hastane, ofis ve okul yer döşemelerinde daha çok tercih edilmektedir. Heterojen pvc yer kaplaması bazı markalarda antibakteriyel özelliğe sahipken bazı markalarda antibakteriyel özellik bulunmamaktadır. Pvc kaplamaya karar verdiyseniz bu konuda iyice bilgi sahibi olmanız gerekir. Aksi taktirde ne yazık ki sırf üç kuruş fazla kazanabilmek için muşamba veya mineflo diye tabir edilen kanserojen ürünleri piyasada pvc yer döşemesi adı altında satışını yapan sahtekar satıcılar var.

Heterojen Pvc Yer Döşemesi Alırken Dikkat !

Malzemeyi satın almadan önce vereceğim bilgilere sahip olursanız daha bilinçli olacağınız için size heterojen pvc diye mineflo yer döşemesini satmayı cesaret edemezler. Çünkü bu tür ahlaksız satıcılar özellikle konu hakkında bilgisi olmayan tüketiciyi kolay av görüp beş liralık ürünü 15 lira olarak alıp parayı cebe indiriyorlar. Dikkat etmeniz gereken konular çok basit heterojen pvc yer döşemesi 2mm kalınlıkta ve üst aşınma tabakası 0,70 mikrondur. Satıcıya alacağınız ürünüz üst aşınma tabakasının kaç mikron olduğunu sorun ve satın alacağınız malzemenin markası ne ise markası üzerinde yazacak şekilde test belgelerini ve teknik özelliklerini belirten dökümanları isteyin.

Bu verdiğim bilgilere harfiyen uyarsanız beş liralık ürüne 20 lira vermemiş olursunuz. Ve zaman kaybı bir süre sonra tekrar aynı işlemi tekrarlamak zorunda kalmazsınız. Firmamı istediğiniz zaman arayabilir gerek fiyat konusunda gerekse takıldığınız bir konu için her türlü yardımcı olmaya hazırız. Benim bu kadar zamanım yok ben bu kadar detaylarla uğraşamam derseniz müşterilerimize özel alanında profesyonel uzman ustalarımızı numunelerle birlikte ücretsiz keşif için ayağınıza gönderiyoruz. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçin.

Heterojen Pvc Yer Döşemesi Fiyatları

Pvc esaslı yoğun trafiğe dayanıklı ve kaliteli bir zemin kaplama malzemesi olan heterojen pvc zemin kaplama m2 birim fiyatı olarak hesaplanır. İşçilik ve malzeme dahil fiyatlarımız işin kaç m2 ve hangi ilde olduğuna göre değişir. Heterojen pvc yer kaplama fiyatları hakkında ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HETEROJEN PVC YER DÖŞEME KATALOĞU

Aşağıda çalıştığımız markaların renk kataloglarını inceleyebilirsiniz.
pvc zemin kaplamaları

Pvc Zemin Kaplamaları

PVC ZEMİN KAPLAMALARIPvc zemin kaplamaları günümüzde bir çok alanda yerini aldı. Hastaneler, ofisler, spor salonları, okul gerek ticari alanlarda gerekse…

Devamını oku

Heterojen Kaplama Nedir

Heterojen Kaplama Nedir Heterojen kaplama balıca katman,orta desen katmanı ve üst şeffaf saf pvc koruma katmanından oluşan  pvc zemin  kaplaması olarak…

Devamını oku