SPOR SALONU YER DÖŞEMELERİ

Fitness spor salonu döşeme kullanıcıların merkezlerinde yaşadığı olumlu deneyim, spor yer döşeme sınıflarının çeşitlilik ve kalitesinden oda tasarımlarına, antrenörlerin ve egzersiz yapan diğer kişilerin gayretine kadar her şeyi kapsamaktadır. Firmamız fitness spor salonu döşeme için hangi fiziksel aktiviteyle ilgileniyor olurlarsa olsunlar, kişilerin güvenliğini,konforunu ve memnuniyetini arttırmak için spor zeminleri tasarlamaktadır.

Fitness spor salonu döşeme PVC yer döşemesi ve kauçuk esaslı zemin kaplama malzemeleri tercih edilmektedir. Hangisinin uygulanacağını belirleyen en önemli faktör, spor salonunda hangi spor dallarının iştirak edileceğidir. Fitness spor salonu yer döşemesinde kullanılacak malzemeleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken unsurlar:

  • İç mekan hava kalitesine olan etkisi
  • Phatalat Free sertifikasına sahip olması
  • FIBA onayı
  • Darbe emilimi
  • Kalıcı batma değeri

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.

Pvc Zemin Kaplama

Fitness spor salonu döşeme için pvc yer kaplama tercih edilen veya edilecek olan en önemli unsur üzerinde hangi spor dallarının yapılacağıdır. Spor pvc zemin kaplama malzemelerinin toplam kalınlıkları 2.00 mm, 3.45 mm, 5.00 mm, 6.50 mm, 8.30 mm ve 10.00 mm arasında değişmektedir. Spor salonunuzda dambıl alanları için kauçuk zemin kaplama tercih edilmesi daha doğru olur olası bir kaza durumunda dambıl düşerse malzemeyi yırtabilir dambıl çalışılan bölüm haricinde, 2.00 mm veya 3.45 mm bir pvc zemin kaplama malzemesi tercih etmeniz gerekir. Kalın bir malzeme tercih etmeniz durumunda zeminde çökmeler meydana gelebilir. Eğer spor salonunda basketbol, voleybol müsabakaları yapılacaksa en uygunu 6.50 mm veya 8.30 mm kalınlığındaki zemin kaplama malzemeleri tercih etmeniz uygun olacaktır ki bu kalınlıkta bir malzemeyi tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur malzemenin FIBA onaylı olmasıdır.

Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk zemin kaplama spor salonlarında özellikle dambıl ve halter grubunun bulunduğu alanlarda kullanılmaktadır. PVC’ye göre darbe emilimi ve delinmelere karşı daha dirençlidir. Salonun genelinde kullanmak maliyetli ve yanlış bir seçim olur.

Fitness Spor Salonu Zemin Kaplama Fiyatları

Fitness spor salonu yer döşemesi fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fitness spor salonu döşeme fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0212 620 29 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Mineflo Yer DöşemesiMineflo Yer Döşemesi

MİNEFLO YER DÖŞEMESİ

Mineflo yer döşemeleri, kullanıcılarına zengin bir renk, desen ve kalite çeşitliliği sunmaktadır. Mineflo yer döşemesi fiyatları, ürünün niteliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte her durumda en hesaplı seçenek olma özelliğini korumaktadır.

FOTO GALERİ
Kauçuk Zemin KaplamaKauçuk Zemin Kaplama

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Kauçuk zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak karo kauçuk kaplama malzemesinin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kauçuk zemin döşeme fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0212 620 29 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

FOTO GALERİ
Pvc Zemin Kaplama

PVC ZEMİN KAPLAMA

Pvc Zemin kaplaması en çok tercih edilen kaplama türleri arasında yer almaktadır. Antibakteriyel özellikte olan bu malzemeler özellikle okul, ofis, spor salonları, hastane gibi steril ve hijyenik olması gereken mekanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.

FOTO GALERİ
Epoksi Zemin KaplamaEpoksi Zemin Kaplama

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi yer döşemesi, pek çok renk seçeneği ile mat, parlak veya portakal efektli yüzey görünümü ile elbette ki dekoratif görsellik olarak kendini göstermektedir. Ancak ekonomi ve insan sağlığı bakımından yararları da göz ardı edilemez.

FOTO GALERİ