Kauçuk zemin kaplama ürünleri ağır ve sürekli kullanıma uygun diğer bütün zemin kaplamalarına kıyasla daha uzun ömürlü aşınmalara karşı dirençlidir.Darbe emici ve şok emici özelliği ile Düşmelerden oluşan yaralanmalara karşı koruyucudur.

Kauçuk Kaplama çocuk oyun alanları, iç mekan Fitness spor salonları ve çok amaçlı kullanım alanlarının tamamında uygulanan bir üründür. Kauçuk zemin kaplama ürünleri aynı zamanda besi çiftliklerinde inek yatağı ve Padokarda tercih edilen bir zemin kaplama ürünüdür.

Firmamız Türkiye genelinde konusunda Uzman hizmet anlayışıyla hareket ederek, sektörün ihtiyaçlarına hızlı, güvenilir ve kaliteli ürünlerimiz ve profesyonel ekibimiz ile cevap vermekteyiz.
​Satış öncesinde olduğu kadar, satış sonrasında da üstün müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.
null

0542 448 70 49

null

info@mesazemin.com

Firmamız her türlü kauçuk zemin kaplama işleriniz için, danışmanlık, keşif, projelendirme ve uygulama hizmeti veriyoruz. Geniş kadromuz, profesyonel ekibimiz ile belediyeler için oyun parklarından, koşu parkurlarına, futbol sahalarından, yaya üst geçit kaplamalarına, golf sahalarından, tenis kortlarına, at çiftliklerinden, havuz kenarlarında ıslak zeminlere kadar geniş bir uygulama alanına hizmet veriyoruz. Önceden yaptığımız işleri görmek ve kauçuk kaplama uygulamalarımızla ilgili bilgi almak için lütfen bizimle temasa geçin.

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

dökme kauçuk zemin kaplama fiyatları Gürültüyü absorbe eder. Kauçuk kaplama Esnektir. Kauçuk granül zemin kaplama Sigara yanıklarına oldukça dirençlidir. Kauçuk dış zemin kaplama fiyatları Kimyasal maddelere, suya ve neme dayanıklıdır.

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

Kauçuk kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Karo kauçuk kaplama fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0212 620 29 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Mineflo Yer DöşemesiMineflo Yer Döşemesi

MİNEFLO YER DÖŞEMESİ

Mineflo yer döşemeleri, kullanıcılarına zengin bir renk, desen ve kalite çeşitliliği sunmaktadır. Mineflo yer döşemesi fiyatları, ürünün niteliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte her durumda en hesaplı seçenek olma özelliğini korumaktadır.

FOTO GALERİ
Kauçuk Zemin KaplamaKauçuk Zemin Kaplama

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Kauçuk zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak karo kauçuk kaplama malzemesinin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kauçuk zemin döşeme fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0212 620 29 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

FOTO GALERİ
Pvc Zemin Kaplama

PVC ZEMİN KAPLAMA

Pvc Zemin kaplaması en çok tercih edilen kaplama türleri arasında yer almaktadır. Antibakteriyel özellikte olan bu malzemeler özellikle okul, ofis, spor salonları, hastane gibi steril ve hijyenik olması gereken mekanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.

FOTO GALERİ
Epoksi Zemin KaplamaEpoksi Zemin Kaplama

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi yer döşemesi, pek çok renk seçeneği ile mat, parlak veya portakal efektli yüzey görünümü ile elbette ki dekoratif görsellik olarak kendini göstermektedir. Ancak ekonomi ve insan sağlığı bakımından yararları da göz ardı edilemez.

FOTO GALERİ

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.