AKUSTİK PVC YER DÖŞEMESİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

Akustik PVC yer döşemesi, gürültü kontrolü önemli olan huzur evi, okul, hastane, ofis, anaokulu, spor salonları gibi alanların zeminlerinde kullanılabilen farklı kalınlıklarda olabilen, çok katmanlı ve rulo olarak uygulanan heterojen bir yer döşemesi türüdür.

Akustik pvc yer döşeme malzemeler rulo şeklinde 2 metre eninde 2,45 mm, 3 mm  ve 3,50 mm  kalınlıkta üretilmektedir. Akustik pvc yer döşemesi rulo olarak yapıştırıcılar ile yerinde uygulama yapılır. Akustik pvc yer döşemesi m2 fiyatları oldukça ekonomiktir. Akustik yer kaplamada renk ve desenler oldukça fazladır.

Akustik PVC Yer Döşemesi Fiyatları

Ekonomik bir zemin kaplama türü olan Akustik pvc yer döşemesi m2 üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Uygulama dahil veya malzeme fiyatlarımız metrekare birim fiyatı olarak hesaplanır. Akustik PVC zemin kaplama fiyatları hakkında ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.

AKUSTİK PVC YER DÖŞEMESİ KATALOĞU

Aşağıda çalıştığımız markaların renk kataloglarını inceleyebilirsiniz.
Pvc Zemin Kaplama
TARKETT AKUSTİK PVC YER DÖŞEME KATALOĞU
Pvc Zemin Kaplama
GERFLOR AKUSTİK PVC YER DÖŞEME KATALOĞU
Mineflo Yer DöşemesiMineflo Yer Döşemesi

MİNEFLO YER DÖŞEMESİ

Mineflo yer döşemeleri, kullanıcılarına zengin bir renk, desen ve kalite çeşitliliği sunmaktadır. Mineflo yer döşemesi fiyatları, ürünün niteliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte her durumda en hesaplı seçenek olma özelliğini korumaktadır.

FOTO GALERİ
Kauçuk Zemin KaplamaKauçuk Zemin Kaplama

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Kauçuk zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak karo kauçuk kaplama malzemesinin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kauçuk zemin döşeme fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0212 620 29 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

FOTO GALERİ
Pvc Zemin Kaplama

PVC ZEMİN KAPLAMA

Pvc Zemin kaplaması en çok tercih edilen kaplama türleri arasında yer almaktadır. Antibakteriyel özellikte olan bu malzemeler özellikle okul, ofis, spor salonları, hastane gibi steril ve hijyenik olması gereken mekanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.

FOTO GALERİ
Epoksi Zemin KaplamaEpoksi Zemin Kaplama

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi yer döşemesi, pek çok renk seçeneği ile mat, parlak veya portakal efektli yüzey görünümü ile elbette ki dekoratif görsellik olarak kendini göstermektedir. Ancak ekonomi ve insan sağlığı bakımından yararları da göz ardı edilemez.

FOTO GALERİ