Karo Halı

Karı Halı

Karo halı kaplama malzemeleri son yıllarda en çok rağbet edilen yer döşemeleri arasında yerini almıştır. Karo halı fiyatları bakımından ve akustik özelliği sayesinde ortamdaki gürültüyü kestiği için en ucuz halı modeli olarak tercih ediliyor. Rulo halı modellerine göre daha avantajlı ve daha pratiktir. 50×50 karo halı malzemesi ile  beğendiğiniz birkaç renkten uygulama esnasında istediniz deseni ve motifi verebilirsiniz. Halı döşeme uygulaması, avantajları ve özellikleri aşağıda detaylı olarak anlatılmıştır.

Karo Halı Avantajları Nelerdir ?

Ticari zemin döşemeleri arasında modüler çözüm sunan kolay sökülüp takılabilir halı kaplama modelidir. Avrupa standardı olarak 50×50 cm. karolar şeklinde üretilen, uygulaması ve taşıması kolay karo halılar iç mekan zeminlerinde ısı yalıtım akustik ses emme avantajlarını sunmaktadır. Uzun ömürlü kolay uygulama, değişim ve bakım imkanı verir.

Karo halıların montajı, rulo duvardan duvara halılar ile diğer zemin kaplama malzemelerine göre daha az malzeme firesi vermesi sayesinde tasarruf olanağı sağlar. Modüler uygulama sistem olup maliyetleri düşük daha fazla tasarım seçeneklerine imkan sağlayarak değişen ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Karo halıların fiyatları ve modellerini web sayfamızdan araştırdıktan sonra bizimle iletişime geçin ücretsiz numune ve keşif hizmeti verelim.

Karo Halı Teknik Özellikleri

  • Yerden ısıtmaya uygun
  • Antibakteriyel Antistatik özelliğiyle hijyenik alanlar sunar
  • Akustik özellikte ortamdaki sesi emer
  • Tekerlekli sandalye yoğun kullanıma uygun
  • Leke tutmaz kolay temizlenebilir
  • Yangına karşı dirençli

Halı Kaplama Kullanım Alanları

Kullanım alanları oldukça fazladır. Sinema salonları, tiyatro, konferans salonları, toplantı odalarında, ticaret merkezlerinde, fabrikaların idari ofislerinde, hava alanlarında, fuarcılık alanında, ofis yer döşemelerinde, oteller ve yönetim ofislerinde, bankalar, devlet dairelerinde ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Karo Halı Uygulaması

Uygulamaya başlamadan önce yapılacak alanın iyice süpürülüp temizlenmesi gerekir. Halı tutkalı mala veya rulo yardımıyla yere tamamen sürülecek. Ambalajdaki halının kutusunu ve hazırlanan şablonu açın. Malzemeyi zemine sermeye başlayabilirsiniz. Karo halı uygulaması yaparken dikkat edeceğiniz asıl konu, karo köşeleri birbirine denk gelecek şekilde iyice bastırılmasıdır.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.