HOMOJEN PVC YER DÖŞEMESİ NEDİR ?

Homojen pvc yer döşemesi antibakteriyel özellikte 2mm kalınlığında tek katmanlı ve rulo olarak uygulanan bir yer döşemesi türüdür. Homojen pvc yer döşemesi rulo ve karo olarak yapıştırıcılar ile yerinde uygulanır. Homojen pvc yer döşemesi hangi renk döşenecekse aynı renkten ek yerlerine kaynak kordonu ile sıcak kaynak çekilir yekpare haline getirilir bu sayede su ve kir sızmaları önlenir.

Kompakt homojen vinil zemin kaplamaları, çok yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için ultra dayanıklı çözümlerdir; özellikle sağlık ve eğitim alanındaki uygulamalar için dayanıklılığı ve temizlik kolaylığı açısından tavsiye edilmektedir.

Homojen PVC Yer Döşemesi Fiyatları

Ucuz ve kaliteli bir zemin kaplama malzemesi olan homojen pvc yer döşemesi m2 birim fiyatı olarak hesaplanır. İşçilik ve malzeme dahil fiyatlarımız işin kaç m2 ve hangi ilde olduğuna göre değişir. Homojen pvc yer kaplama fiyatları hakkında ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.

HOMOJEN PVC ZEMİN KAPLAMA ÜRÜN KATALOĞU

Aşağıda çalıştığımız markaların renk kataloglarını inceleyebilirsiniz.
Pvc Zemin Kaplama
TARKETT HOMOJEN ÜRÜN KATALOĞU
Pvc Zemin Kaplama
GERFLOR HOMOJEN ÜRÜN KATALOĞU
Empty tab. Edit page to add content here.
Mineflo Yer DöşemesiMineflo Yer Döşemesi

MİNEFLO YER DÖŞEMESİ

Mineflo yer döşemeleri, kullanıcılarına zengin bir renk, desen ve kalite çeşitliliği sunmaktadır. Mineflo yer döşemesi fiyatları, ürünün niteliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte her durumda en hesaplı seçenek olma özelliğini korumaktadır.

FOTO GALERİ
Kauçuk Zemin KaplamaKauçuk Zemin Kaplama

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Kauçuk zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak karo kauçuk kaplama malzemesinin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kauçuk zemin döşeme fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 0212 620 29 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

FOTO GALERİ
Pvc Zemin Kaplama

PVC ZEMİN KAPLAMA

Pvc Zemin kaplaması en çok tercih edilen kaplama türleri arasında yer almaktadır. Antibakteriyel özellikte olan bu malzemeler özellikle okul, ofis, spor salonları, hastane gibi steril ve hijyenik olması gereken mekanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.

FOTO GALERİ
Epoksi Zemin KaplamaEpoksi Zemin Kaplama

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi yer döşemesi, pek çok renk seçeneği ile mat, parlak veya portakal efektli yüzey görünümü ile elbette ki dekoratif görsellik olarak kendini göstermektedir. Ancak ekonomi ve insan sağlığı bakımından yararları da göz ardı edilemez.

FOTO GALERİ

Bale Salonu Yer Döşemeleri

Bale Salonu Yer Döşemeleri İçin Hangi Malzemeyi Kullanmalıyım ?Bale salonu yer döşemeleri için ne kullanmalıyım hangi malzemeyi seçmeliyim sorusuna yanıt olarak pvc zemin kaplama malzemesini öneririz.  Antibakteriyel özellikte olan pvc yer döşemeleri uygun fiyatları ile…

Devamını oku

Homojen Pvc Yer Kaplaması Modelleri

Homojen pvc yer kaplaması modelleri Hakkında Homojen pvc yer kaplaması modelleri şık ve dekoratif görünümü ile son zamanlarda sıkça tercih edilen bir zemin kaplama malzemesi haline gelmiştir. Kullanım açısından son derece kaliteli ve sağlam yapısı…

Devamını oku

Homojen Yer Kaplaması

Homojen Pvc Yer Döşemeleri Homojen yer kaplaması şık ve dekoratif görünümü ile son zamanlarda sıkça tercih edilen bir zemin kaplama malzemesi haline gelmiştir. Kullanım açısından son derece kaliteli ve sağlam yapısı ile her türlü yoğun…

Devamını oku

Homojen Pvc Yer Kaplaması

Pvc Yer Döşemeleri Homojen pvc yer kaplaması şık ve dekoratif görünümü ile son zamanlarda sıkça tercih edilen bir zemin kaplama malzemesi haline gelmiştir. Kullanım açısından son derece kaliteli ve sağlam yapısı ile her türlü yoğun…

Devamını oku