pvc-yer-dosemesi

ANTİBAKTERİYEL PVC ZEMİN KAPLAMASI

Antibakteriyel özellikte pvc yer döşemeleri yaşadığımız bütün alanlarda uygulanmaktadır. Dayanıklı yapısı ve hijyenik olmasından dolayı hastane ve okullarda en çok tercih edilen zemin kaplama malzemesidir. Pvc zemin kaplama modellerinin özellikleri aşağıda ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır.

Heterojen Pvc Yer Döşemesi

2mm kalınlıkta 0,70 mikron film tabakasına sahip antibakteriyel yer döşeme malzemesidir. En güzel ve avantajlı yanı ise cila gerektirmemesidir. Pvc zemin kaplama malzemelerin içinde en ucuz zemin kaplama modelidir.

Homojen Pvc Yer Döşemesi

Homojen pvc kaplamalarda toplam kalınlığı 2mm olup tek tabakaya sahiptir. Heterojen pvc yer döşemesine göre antibakteriyel özelliği daha fazladır. Üst tabakadan alt tabakaya kadar aynı özellikte üretilmiş saf pvc kaplama malzemesidir. Hastanelerde en çok tercih edilen antibakteriyel  pvc kaplama modelidir.

Antistatik Pvc Yer Döşemesi

Hem antibakteriyel hemde ESD özellikte yani elektrik akımını toprağa ileten antistatik yer döşeme malzemesidir. Genel olarak sistem odalarında, bilgisayar sınıfları ve ameliyathaneler için kullanılmaktadır. Diğer zemin kaplama fiyatları açısından baktığımızda antistatik pvc zemin kaplama fiyatları daha uygun fiyatlıdır.

Akustik Pvc Yer Döşemesi

Adından da anlaşılacağı gibi yumuşak zemin kaplama malzemesidir. Antibakteriyel özellikte olup ürünün kalınlığı 2,45 mm, 3mm ve 3,50 mm kalınlıklarında marka modele göre  değişmektedir. Toplantı odaları, Kütüphaneler, Fitness salonları, anaokulu kreş, çocuk oyun alanları gibi yumuşaklık istenen alanlarda kullanılmaktadır.

Spor Salonu Pvc Yer Döşemesi

Kapalı Spor salonları ve fitness spor merkezleri için seçilebilecek en iyi yer zemin kaplama ürünüdür. Dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde spor yaparken bacakları yormayan, spor salonları için özel üretilmiş yumuşak zemin kaplama malzemesidir. Kalınlıkları 2mm den başlayıp 10 mm ‘e kadar çıkmaktadır.

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

İlgilendiğiniz ürünün linkini menüden tıklayarak görsellere ulaşabilirsiniz. Pvc zemin kaplama fiyatları web sitemizde paylaşılmamıştır nedeni, her malzemenin fiyatı farklı ve her işin metrajına göre uygulama dahil fiyatların değişmesidir.  Pvc zemin kaplama fiyatları hakkında bilgi almak ve ücretsiz keşif talebinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.