OFİS YER DÖŞEME MALZEMELERİ

Ofis yer döşemesi yapmaya karar verdiniz ama hangi malzemeyi yapacağınıza karar veremediyseniz biz size yardımcı olalım. Öncelikle seçeceğiniz zemin kaplama malzemesinin yoğun trafiğe dayanıklı olması lazım yani sandalyeye ve olası masa sürüklenmelerine karşı dirençli olması gerekiyor. Bütçeyi zorlamasın diye bazı müşterilerimizin yanlış malzeme seçimi yapmasından dolayı sonrasında daha yüksek maliyet  masraf olarak cebinden fazla para çıkmasına sebep oluyor.

OFİS YER DÖŞEMESİ İÇİN HANGİ MALZEMEYİ KULLANMALIYIM ?

Kullanışlı yapısıyla iş yerlerinde yoğun trafiğe çizilmelere ve yırtılmaya dayanıklı antibakteriyel  pvc zemin kaplama malzemesini tavsiye ediyoruz.Temizliği kolay olan pvc yer döşemeleri beton zemine yapıştırılarak kaplanır. Ek yerlerine aynı renkten pvc kaynak fitili çekilerek nemin ve olası su sızmaları alta geçmemesi için engellenir. Büro yer döşemeleri olarak kullanılabilecek en iyi malzemeler arasındadır.

OFİS YER DÖŞEME FİYATLARI

İş yerlerinde kullanılan yoğun trafiğe dayanıklı ucuz yer döşeme malzemesi olan pvc zemin kaplaması m2 fiyatı olarak hesaplanır. İşçilik ve malzeme dahil fiyatlarımız işin kaç m2 ve hangi ilde olduğuna göre değişir. Pvc zemin kaplama fiyatları hakkında ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.