SPOR SALONU YER DÖŞEME MALZEMELERİ

Spor salonu zemini kaplatmak isteyen kişiler genelde hangi malzemeyi seçmeliyim veya seçtiğim zemin kaplama malzemesinin  m2 fiyatları nedir diye arama motorlarında arayış içindedirler. Malzeme seçimi yaparken unutulmamalıdır ki  spor salonlarında en çok darbelere maruz kalan alan yer döşemesidir. Ucuz zemin seçimi sunucunda kısa zaman sonra tekrar yeni malzeme arayışına sebep olur ucuz malın kalitesiz olduğunu, kısa sürede bozulup yenisinin alınmasının gerekeceğini bunun da pahalı maldan daha pahalıya mal olacağını bir ingiliz atasözün de şöyle yer almaktadır  (ucuz mal alacak kadar zengin değilim )

SPOR SALONU İÇİN HANGİ MALZEMEYİ KULLANMALIYIM ?

Spor salonları için özel üretilmiş pvc spor zemin kaplama malzemeleri yumuşak dokusu ile performansı daha da yüksek seviyelere çıkaran, daha az yorup, diz kapaklara ve iskelet sistemine darbeleri daha az ileten pvc yer döşemesi malzemesini öneririz. Eklem ve yan bağların zarar görmesini de büyük ölçüde önler. Kolay uygulanabilen özelliği, uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı, sürtünmelerden etkilenmeyen duruşu ile de ayrıca tercih sebebi ve önceliği taşır. Fitness  spor salonları, voleybol, basketbol sahaları ve tenis kortları başta olmak üzere her türlü spor alanının zemini için en uygun seçimi oluşturan bu uygulamalar rengarenk ve estetik dokusu ile en kusursuz ve başarılı sonuçları veren spor zemin kaplama malzemeleridir.

SPOR SALONU YER DÖŞEME FİYATLARI

Spor salonları için dayanıklı ve kaliteli bir zemin kaplama malzemesi olan spor pvc zemin kaplama m2 birim fiyatı olarak hesaplanır. İşçilik ve malzeme dahil fiyatlarımız işin kaç m2 ve hangi ilde olduğuna göre değişir. Spor pvc yer kaplama fiyatları hakkında bilgi ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.