HASTANE YER DÖŞEMELERİ İÇİN PVC ZEMİN KAPLAMALARI

Hastane yer döşemeleri için pvc yer döşemesinin genel özellikleri, antibakteriyel, antistatik, hijyenik, temizlenmesi kolay, bakım gerektirmez, çok çeşitli tasarım seçenekleri ve gerektiğinden anti statik kontrol özelliğinin olması. Pvc yer kaplama çözümleri, rahat, akustik sessiz esnek yüzeyleri ve sakinleştirici yüzlerce renklerden oluşan seçenekleri ile elverişli çalışma ve dinlenme koşullarına sahip sağlıklı ortamlar oluşturur. Canlı renkleri ile yıllarca ilk günkü yeniliğini korur ve benzersiz tasarımlar sunar.

Hastane yer döşemeleri malzemesi olarak en ucuz ve kaliteli zemin kaplama ürünleri kendi aralarında farklı özellikleri bulunmaktadır. Heterojen, homojen, akustik ve antistatik modelleri mevcuttur.

HASTANE YER DÖŞEMELERİ FİYATLARI

Antibakteriyel özellikte ve kaliteli bir zemin kaplama malzemesi olan pvc zemin kaplama hastane yer döşemeleri malzemesi m2 birim fiyatı olarak hesaplanır. İşçilik ve malzeme dahil fiyatlarımız işin kaç m2 ve hangi ilde olduğuna göre değişir. Pvc yer kaplama fiyatları hakkında ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PVC YER DÖŞEME SEÇİMİ

Kullanım amaçlarına göre acil bölümü, hasta odaları, koridorlar, yoğun bakım odaları buralarda genellikle homojen olan kendiliğinden tek katmanlı homojen pvc yer döşeme malzemesi kullanılmalıdır. Röntgen film odaları laboratuvarlar ve   Ameliyathane gibi statik yoğunlu ve elektrik akımı çok olan alanlarda antistatik pvc zemin kaplama ürün tercih edilmelidir.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !

Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.